Baştan Mobilya Mutfak

+90 546 865 3091
+90 362 256 2696

Yıllara dayanan tecrübesi ile Samsun Mobilya sektöründe yer alanBAŞTAN MOBİLYA VE MUTFAK DEKORASYON (EMRAH BAŞTAN) mobilya sektöründe yön veren kuruluşların başında yer almaktadır.
• Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmişBaştan Mobilya ve Mutfak Dekorasyon,trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.
• Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyon kaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştirenBAŞTAN MOBİLYA VE MUTFAK DEKORASYON, Mutfak ve Banyo Dolapları, Gardolap Çeşitleri, Duvar Üniteleri, Vestiyerler, İç Mekan Dizayn ve Dekorasyonfaaliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
• Tüketici güveni ileBAŞTAN MOBİLYA VE MUTFAK DEKORASYON, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.
•BAŞTAN MOBİLYA VE MUTFAK DEKORASYON’da dekorasyon adına aradığınız her şey, 100′ lerce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar bir arada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.
VİZYONUMUZ
Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla entegre bir dünya markası olmak.
MİSYONUMUZ
Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak

Bir cevap yazın